LT  EN  RU

 

 

 
Advokato kontoros „LEGAL PARTNER“ įkūrėjo Dariaus Pinkevičiaus profesionalumas grindžiamas ne tik aukštais pasiekimais komercinės teisės srityje, bet ir išskirtine verslo patirtimi, leidžiančia itin gerai įvertinti sudėtingus komercinius ir investicinius sandorius. Nuo pat kontoros įkūrimo pradžios „LEGAL PARTNER“ komandos kompetencija buvo pripažinta vienų didžiausių Lietuvos įmonių bei tarptautinių partnerių iš JAV, Didžiosios Britanijos, Austrijos ir kt.

,,Nemėgstame žodžio „klientas“, nes jis neatspindi tikrojo mūsų siekio. Su visais, kuriais dirbame, siekiame tapti tikrais partneriais, turinčiais vieną ir tą patį tikslą – pasitikėjimą vienas kitu ir žinojimą, jog dėl bendros pergalės bus atiduotos visos įmanomos pastangos“, – advokatas Darius Pinkevičius.

 

Išsilavinimas

Vienas iš nedaugelio Lietuvos advokatų, baigusių prestižinę konkurencijos teisės programą viename garsiausių pasaulio universitetų „King‘s College“ Londone.

Teisės magistro kvalifikacinis laipsnis su komercinės teisės specializacija įgytas Vilniaus universitete Teisės fakultete (VUTF Tarybos pagyrimo raštas už labai gerus 2007/2008 m.m. žiemos egzaminų sesijos rezultatus; 2007 m. Vilniaus universiteto padėka už puikius pasiekimus studijų metais ir Vilniaus universiteto vardo garsinimą; VUTF Tarybos pagyrimo raštas už labai gerus 2005/2006 m.m. žiemos egzaminų sesijos rezultatus).

Dalyvavimas Willem. C. Vis tarptautinio komercinio arbitražo inscenizacijoje, Vienoje (Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot).

Dalyvavimas Europos Komisijos rengiamoje intensyvioje tarptautinės teisės programoje „Tarptautinės teisės ir jos reikšmės bendrovėms tarptautinėje prekyboje esminės problemos“ Bilbao, Ispanijoje (General Problems of Transnational Law and its Implications for the Companies in International Trade).

Dalyvavimas Pasaulio Prekybos Organizacijos teisės inscenizacijos konkurse (8 vieta pasauliniame reitinge). Kvalifikacinis ir finalinis etapai, Hamburge, Ženevoje (ELSA Moot Court Competition on WTO law (the EMC²)).

Darbo patirtis iki „LEGAL PARTNER“ įkūrimo

Advokato padėjėjas advokatų kontoroje „Šarka, Sabaliauskas, Jankauskas“.

UAB „RG Landmark“ direktorius. Bendrovė užsiima Lietuvos nekilnojamojo kultūros paveldo objektų restauravimu, atnaujinimu, administravimu ir pritaikymu turizmo reikmėms.

UAB „Ranga IV investicijos“ teisininkas. Bendrovė užsiima nekilnojamojo turto projektų vystymu, teikia statybos projektų valdytojo paslaugas.

UAB “Ranga Group”, UAB “Ranga IV”, UAB “Ranga IV investicijos” ir kitų susijusių įmonių teisininkas (teisinis situacijų vertinimas, procesinių, sutartinių ir kitų dokumentų rengimas, bendrovių atstovavimas derybose, valstybinėse institucijose ir t.t. Pagrindinės teisinės sritys: statybų teisė, nekilnojamojo turto teisė, įmonių teisė, sutarčių teisė, konkurencijos teisė, viešųjų pirkimų teisė).

 

  APIE   PASLAUGOS   KONTAKTAI  
  Profesionalumas grindžiamas ne tik aukštais pasiekimais komercinės teisės srityje, bet ir išskirtine verslo patirtimi, leidžiančia itin gerai įvertinti sudėtingus komercinius ir investicinius sandorius... (Plačiau) Nekilnojamasis turtas, statyba ir teritorijų planavimas, viešieji pirkimai ir PPP projektai, bankrotas ir restruktūrizavimas, finansavimo sandoriai, bankrotas ir restruktūrizavimas, įmonių teisė, konkurencija, draudimas... (Plačiau) Susisiekite su LEGAL PARTNER komanda: A.Tumėno g. 4, LT-01109 Vilnius, Lietuva, Rytų įėjimas, 3 aukštas...(Plačiau)